Hizmetlerimiz

Özel Jet Kiralama

Özel Jet Kiralama sayesinde seyahat etmek istediğiniz alanlara, uçaklar ve diğer ulaşım araçlarından çok daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Size özel tasarlanmış jetlerimizle, seyahatlerinizde en üst düzeyde konfor ve keyif yaşayabilirsiniz.

Uçak Alım-Satım

Jet Partner olarak, uçak alım ve satım konusundaki uzmanlığımıza güveniyoruz. 15 yılı aşkın deneyimimizle, müşterilerimize kapsamlı ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Özel uçak ve helikopter alım-satım süreçlerinde sizlere rehberlik ediyor, pazarın karmaşıklığını ve zorluklarını aşmanızı sağlıyoruz.

Hava Aracı Danışmanlığı ve Yönetimi

Jet Partner olarak, hava aracı danışmanlığı ve yönetimi konusundaki uzmanlığımızla işletmelerin hedeflerine uygun çözümler sunuyoruz. Havacılık sektöründe sizlere en güvenli ve verimli havacılık deneyimini yaşatmak için titizlikle çalışıyoruz. Müşterilerimize fizibilite çalışmaları, teknik kabul, havacılık şirketi kurulumu ve diğer işlemler konusunda kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

Yer Hizmetleri

Jet Partner olarak, müşterilerimize yalnızca hava aracı kiralama hizmeti sunmakla kalmıyor, aynı zamanda eksiksiz ve profesyonel yer hizmetleri deneyimi yaşatıyoruz. Yer hizmetleri organizasyonlarından uçuş izinleri ve sivil havacılık koordinasyonlarına, hava durumu raporu ve NOTAM takibinden uçuş planlamaya, yakıt organizasyonundan gümrük işlemlerine, ekip konaklama ve transfer organizasyonlarından uçak içi ikram hizmetlerine ve güvenliğe kadar birçok önemli hizmeti sağlamaktayız.

Jet A1 Yakıt

Jet Partner olarak, 2007 yılından bu yana uçak kiralama sektöründe lider konumda bulunmanın yanı sıra, 2017 itibariyle Jet A1 yakıt satışlarına da başlamış bulunmaktayız. Türkiye'nin önde gelen havalimanları başta olmak üzere anlaşmalı tedarikçilerimiz sayesinde 1.500'den fazla havalimanında Jet A1 yakıt organizasyonu konusunda uzmanlaşmış kadromuz tarafından hizmet sunmaktayız.

En Son Yazılar

michelin yildizi restoranlar
Lüks Uçuş
 

Gurme Dosyası Türkiye’deki Michelin Yıldızlı Restoranlar

Michelin’in büyülü dünyası Türkiye’de! Gurme tutkusu olanlar için unutulmaz lezzet deneyimleri bekliyor. ⭐️

Kopenhag-–-Tivoli-Bahceleri-
Lüks Uçuş
 

Hem Çocuklara Hem Büyüklere Bir Güzellik Dünyanın En İyi Eğlence Parkları

Keşfedin ve maceraya atılın! Eğlence parklarında unutulmaz anlar ve heyecan dolu deneyimler sizi bekliyor. Tıklayın ve keyfini çıkarın!

Bulutların Üstünde Gurme Lezzetler 
Lüks Uçuş
 

Bulutların Üstünde Gurme Lezzetler 

Özel jetle bulutların üzerinde lezzet şöleni! Hayatınızın en unutulmaz deneyimini yaşayın. Sevdiklerinize ve kendinize unutulmaz bir lüks hediye sunun. ✈️

Tümünü Görüntüle