Yolcu Kapasitesi Menzil Hız
13 3.250 nm 450 kts


Legacy 500-600-650

Embraer Legacy Serisi: Konfor ve Güvenin Lüksü

Jet Partner, Embraer'ın ünlü Legacy serisi özel jetleriyle sizlere en üstün konfor ve güvenliği sunmaktan gurur duyar. Özellikle Embraer Legacy 650E, geniş bant bağlantısı ve dünya çapında telefon hizmetiyle donatılmış olup, üç kabin bölgesinde 14 yolcuya kadar eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Bu mükemmel uçak, sınıfının en büyük mutfak, lavabo ve bagaj bölmesi ile sessiz ve üç bölgeli kabini sayesinde çalışırken, yemek yemenize veya dinlenmenize imkan tanır.

Embraer Legacy Serisi , müşteri taahhüdünde yeni bir endüstri ölçütü belirler ve benzeri görülmemiş bir 10 yıllık / 10,000 saatlik garanti sunar. Tamamen yanaşabilen birinci sınıf deri koltukları, geniş bir mutfak ve etkileyici derecede düşük kabin gürültüsü, Embraer Legacy 650E'nin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağının garantisidir.

Bu muhteşem uçağın performansı da rakipsizdir. İki arkaya monte Rolls-Royce AE 3007A1E turbofan motorlarıyla Londra'dan New York'a veya Yeni Delhi'ye aktarmasız uçma kabiliyetine sahiptir. Ayrıca kısa pistlerde bile kalkış ve iniş yapabilme yeteneği, çeşitli havaalanlarında kolayca erişilebilir olmanızı sağlar.

İç mekanda cömert oranları sayesinde uzun uçuşlar bile keyifli hale gelir. Geniş kabin uzunluğu yolculara dolaşmak için bolca alan sağlar. Kabin içinde lavabo ve geniş bagaj kapasitesiyle her türlü ihtiyacınıza cevap verecek donanımlar mevcuttur.

Legacy Serisinin modern ve zarif tasarımı, yolculara sürekli sessiz bir kabin sunar. Honeywell'in Ovation Select eğlence ve kabin yönetim sistemi ile donatılmış olup, internet bağlantısı ve tam HD uçak içi eğlence imkanları sunar. Ayrıca, kabinin mutfaktan ve kokpitten ayrılan kapısı, toplam yolcu mahremiyeti ve konforunu garanti eder.

Embraer Legacy Serisi, Jet Partner'ın ayrıcalıklı hizmetleriyle birleştiğinde, unutulmaz uçuş deneyimlerini sizlere sunmaktadır. Siz de Jet Partner aracılığıyla Embraer Legacy 500, Legacy 600 veya Legacy 650 özel jetlerini kiralayarak, rahat ve güvenli uçuşların keyfini çıkarabilirsiniz.