Jet Partner, seyahat deneyimini bir üst seviyeye taşıyan geniş bir uçak filosuna sahiptir. Her biri titizlikle seçilmiş ve düzenli bakımları yapılmış olan uçaklarımız, yolcularımıza konforlu, lüks ve güvenliğin üst seviyede tutulduğu eşsiz bir uçuş deneyimi yaşatma amacı taşır.

Filomuzdaki Çeşitlilik:

Jet Partner ‘in uçak filosu, kısa, orta ve uzun menzilli uçaklardan oluşur. Kısa menzilli uçaklar, uçuş süresi kısa olan ve az yolculu uçuşlar için uygundur. Orta menzilli uçaklar, uçuş süresi dört saatin üzerinde olan destinasyonlara konforlu ve hızlı bir ulaşım sağlar. Uzun menzilli uçaklar ise 16 yolcuya kadar uçuş süresi sekiz ile on beş saat arası süren uçuş planlamaları için konforlu, lüks ve güvenli bir bir seyahat imkanı sunar.

Modern Tasarım ve Lüks İç Mekanlar:

Her bir uçak, modern kabin tasarımı, ses yalıtımı ve yolculuğunuzu konforlu hale getiren özel detaylarıyla dikkat çeker. Kabinler rahat koltuklar, özenle seçilmiş iç dekorasyon, uçak içi ikramlar ve en son teknoloji ekipmanlar ile donatılmıştır.

Güvenlik Standartları:

Jet Partner olarak güvenlik, en yüksek önceliğimizdir. Uçaklarımız, sektör standartlarına uygun olarak düzenli bakımlardan geçer ve bu bakımlar deneyimli teknik ekip tarafından yönetilir. Yolcularımızın güvenliği her zaman en üst düzeyde tutulur.

Özel Hizmetler ve Esneklik:

Jet Partner yolcu memnuniyetini ön planda tutarak özel hizmetler ve uçuş planlamalarında esneklikler sunar. Uçuşunuzun sebebi ne olursa olsun uçaklarımız ve uçuş süresinde size sunulan hizmetlerimizin tamamı ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde tasarlanmıştır.


Jet Partner ‘in filosunda bulunan uçaklar, seyahatlerinizi eşsiz bir deneyime dönüştürmek için sizi bekliyor! Konfor, güvenlik ve hızın bir arada sunulduğu Jet Partner ile siz sadece seyahat etmenin keyfini çıkarın!