Destinasyonlar
2 Temmuz  
Dalaman jet kiralama

Dalaman jet kiralama hizmeti; iş seyahatleri, özel günler için düzenlenen etkinlikler ve tatil planı gibi çeşitli nedenlerle alınabilecek en iyi ulaşım seçeneğidir. Bu hizmet sayesinde tamamen kendinize özel planladığınız bir uçuş deneyimi sizleri bekliyor olacak. 

Dünyanın herhangi bir ülkesinden Dalaman’a gelmek ya da Dalaman’dan ülkemiz içinde ya da yurtdışında herhangi bir noktaya gitmek için en lüks ve konforlu ulaşım seçeneğini arıyorsanız Jet Partner’i tercih etmenizi tavsiye ederiz. Tavsiyemize uyan bireyleri nasıl bir hizmet sürecinin karşılayacağından bu içeriğimizde bahsedeceğiz. 

Temizlik Koşulları

Dalaman jet kiralama hizmetinde sizi tamamen dezenfekte edilmiş, tek kullanımlık kişisel bakım ürünlerinin hediye edildiği %100 hijyenik bir ortam karşılayacaktır. Her bir uçuş öncesinde ve sonrasında uçaklar alanında eğitim almış temizlik şirketi elemanları tarafından dezenfekte edilir ve temizlenirler. 

Uçağa girdiğinizde ferah ve tertemiz bir ortamla karşılaşırsınız. Bu sayede gönlünüz rahat bir şekilde uçabilirsiniz.

Zaman Planlaması 

Tamamen size özel planlanan uçuşunuz dilediğiniz zaman gerçekleştirilir. Ciddi anlamda zaman kazandıracak olan bu hizmet özelliği sayesinde Dalaman’a ulaşmak veya başka bir noktaya Dalaman’dan hareket etmek için beklemenize gerek kalmaz. Herhangi bir noktaya en hızlı şekilde ulaşmanın yolu özel jet kiralamaktır. 

Uçağınız sizin belirlediğiniz tarih ve saatte hareket eder ve birkaç saatte sizi başka bir kıtaya dahi götürebilir. Bu hizmet özelliği en çok iş seyahatlerinde toplantı veya önemli etkinliklere vaktinde yetişmek isteyen kişiler için son derece avantajlıdır. 

Evcil Hayvan ile Seyahat

Dalaman jet kiralama hizmetinde evcil hayvan ile seyahat etme konusunda da özgür olduğunuzu biliyor muydunuz? Örnek olarak Dalaman’da bulunan yazlığınıza ulaşmak için yanınızda kedinizi de götürebilirsiniz. 

Pek çok yolcu uçağında kabul edilmeyen ya da ayrı bir bölmede stres altında seyahat etmek zorunda olan hayvan dostunuzu bu problemlerden kurtarabilirsiniz. Sizin yanınızda kabinde daha az korkarak, rahatça götürebileceğiniz hayvan dostunuz aynı zamanda yolculuğunuzu daha keyifli hale getirecektir. 

Yüksek Hacimli Bagaj 

Ticari uçuşlarda çok fazla yolcu sayısı olduğundan çok kısıtlı tutulmak zorunda olunan bagaj hacmi özel jetlerde bunun 10 katından bile fazla hale getirilebilmektedir. Tek veya çok yüksek olmayan sayılarda yolcular ile gerçekleştirilen özel jet uçuşlarında yüksek bagaj hacminin kontrolü tamamen müşteriye aittir. Bu sayede hiçbir gerekli eşyanızı arkanızda bırakmak zorunda olmadan valiz ve çantalarınızı özgürce hazırlayabilirsiniz. 

Uygun Fiyatlı Lüks Hizmet 

Yüksek konforlu ve lüks hizmet veren Jet Partner ile uçmak hem keyifli hem de hesaplıdır. Diğer firmalarla kıyaslandığında piyasa koşullarında daha uyguna Dalaman jet kiralama hizmetinden yararlanmak için Jet Partner’i öneriyoruz.

Hizmet konusunda güvenilirliği, şeffaflığı, sürpriz ödemeler çıkarmaması, tamamen dürüstlüğe dayalı hizmet vermesi gibi açılardan Jet Partner firmasından hizmet alan herkeste yüksek memnuniyet oluşmaktadır. Siz de gönlünüz rahat şekilde daha hesaplı uçmak istiyorsanız Dalaman jet kiralama hizmetinden yararlanmak için Jet Partner’i seçebilirsiniz.