Destinasyonlar
2 Temmuz  
kıbrıs jet kiralam

Özel jet kiralama hizmeti için çokça tercih edilen Kıbrıs tatil için tercih edilebilecek en iyi rotalardan biridir. Lüks ve konforlu şekilde planladığınız tatilinize aynı oranda lüks ve konforlu bir ulaşım yöntemi ile başlamak istiyorsanız tercihinizi Jet Partner’den yana kullanmanızı tavsiye ediyoruz. 

Uzun yıllardan beridir bu alanda hizmet veren firma, müşterilerinin ihtiyaçlarına ve taleplerine en iyi çözümler sunan, müşteri memnuniyeti son derece yüksek bir firmadır. Bu içeriğimizde Kıbrıs jet kiralama hizmeti için Jet Partner’i tercih eden müşterileri nelerin beklediği konusunda genel bilgilendirmede bulunacağız. 

Ultra Konforlu Uçuş Deneyimi 

Özel jet kiralamanın en büyük avantajlarından bir yüksek konfor vaat etmesidir. Diğer hangi ulaşım seçerseniz seçin siz o firma için sadece birer yolcudan ibaretsiniz. Fakat özel jet kiraladığınızda bu durum değişir ve tüm uçuş boyunca uçakta sadece siz ve misafirleriniz bulunur. Görevliler yalnızca size ve misafirlerinize hizmet eder. Bu da size son derece konforlu ve rahat bir seyahat deneyimi sunar.

Geniş Alan 

Kıbrıs jet kiralama hizmetinden yararlandığınızda uçakta sizi geniş olan rahatça hareket edebileceğiniz bir alan bekliyor olacak. Bu geniş alanda özel günler için kutlama dahi yapabilirsiniz. Her şeyin sizin kontrol ve talebinize bağlı olduğu jet kiralama hizmetinde herhangi bir talebinizle ilgili çalışanlarla iletişime geçmekten çekinmeyin. Beklentilerinizi karşılamak için çalışanlar daima ellerinden gelenin en iyisini ortaya koyacaktır. 

Hijyen Koşulları 

Hijyen koşulları hem firma hem de müşteriler açısından en önem verilen konulardan biridir. Farklı bireyler tarafından kiralanan uçaklar ortak kullanım alanları ile doludur. Bu durumun farkında olan Jet Partner firması her müşteriden önce ve sonra uçakları alanında eğitim almış personelin çalıştığı temizlik şirketlerine temizlettirmektedir. Temizlikte son adım olarak dezenfeksiyon işlemi de yapılarak herkes için ortam güvenilir bir hale getirilmektedir. Ayrıca uçuş öncesinde her müşteriye açılmamış paketlerle kaplanmış kişisel bakım ürünleri verilir.

7/24 Ulaşılabilirlik

Kıbrıs jet kiralama günün herhangi bir saatinde alabileceğiniz bir hizmettir. 7/24 ulaşılabilir olan Jet Partner’e dilediğiniz zaman ulaşabilir ve özel uçak kiralayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken resmi internet sitesinde yer alan iletişim bilgilerinden yararlanmaktır. Daima ulaşılabilir olan müşteri hizmetleri iletişim hattından istek, talep ve öneri gibi hususlar için de destek alabilirsiniz.

Güvenli Hizmet 

%100 güvenilir hizmet politikasına sahip olan Jet Partner yapılan her bir işlemi gizlilik ve güvenlik çerçevesinde gerçekleştirir. KVKK ve firma politikası gereği hakkınızdaki hiçbir bilgi üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Güvenli, mahremiyetinize gereken saygının gösterildiği, kurumsal bir firmadan Kıbrıs jet kiralama hizmeti almak istiyorsanız Jet Partner’i tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.